Yönetici Yerleştirme Programı 

Yönetici yerleştirme, iş ilanı yayınlama, özgeçmiş tarama vb.
stratejik insan kaynakları konusunda hızlı çözüm üretiyoruz.

Buyer Network Yönetici Yerleştirme Programı

Buyer Network şirket üyelerimiz, ürün ve hizmet satışlarını e-ticaret pazaryeri tarafında yürütürken tüm paydaşlarımıza iş bulma ve yönetici yerleştirme imkanları sağladık. Öğrenme merkezimizde mesleki bilgi seviyesini yükseltici eğitim dokümanları hazırladık. Aynı zamanda konferans, yüz yüze kurumsal eğitim ve pazarlama araştırmaları konusunda yeni imkanlar sunuyoruz.

Yönetici yerleştirme, CV yönlendirme, iş ilanları olmak üzere insan kaynakları konusunda hızlı çözüm üretmekten mutluyuz.

Platform üyelerimize profesyonel yetenek bulma ve kariyer danışmanlık hizmetlerinin sağlanmasını istiyoruz. Tüm yönetici ve yönetici adaylarına sektörde iş değiştirme, iş arayışlarına profesyonel destek hizmeti verelim istedik. Şirketlerimizin önemli bir bölümü küresel çapta faaliyet gösteriyor. Bu nedenle sadece yurtiçi değil uluslararası kariyer ve iş fırsatlarının sunulmasını istiyoruz.

Prof. Dr. Murat ERDAL

 Yönetici Yerleştirme Programına Katılın

Yönetici yerleştirme programına katılarak kariyerinizde yeni bir sayfa açın. İş fırsatlarına yakın olun, seçeneklerinizi artırın.