Teknoloji Transfer Ofisi Hizmet Modülleri


Toptan Satış Koşulları
Ürün Bilgileri
Eklenme Tarihi:Ağustos 4, 2020
Kategori:
İlan Sahibi:
Lokasyon: Türkiye
Detaylı Açıklama
• Modül 1: Farkındalık, Tanıtım, Bilgilendirme ve Eğitim Hizmetleri:
Üniversitemizin sahip olduğu yetkinlikler, kaynaklar ve işbirliği imkanları iş dünyasına tanıtılmakta, üniversite-sanayi işbirliğine yönelik çeşitli bilgilendirici ve eğitici etkinlikler organize edilmektedir.

• Modül 2: Destek Programlarından Yararlanmaya Yönelik Hizmetler:
Üniversitemizin sahip olduğu akademik bilgi birikiminin özel sektör Ar-Ge projelerinde kullanılmasına yönelik olarak, Ar-Ge projelerinin belirlenmesi, projelere destek verecek akademisyenlerin bulunması ve projeler ile eşleştirilmesi, işbirliklerine yönelik kontratların oluşturulması ve proje yönetimi koordinasyon desteği gibi hizmetler sunulmaktadır.

• Modül 3: Proje Geliştirme/Yönetim Hizmetleri (Üniversite Sanayi İşbirliği Faaliyetleri):
Üniversitemizin sahip olduğu akademik bilgi birikiminin özel sektör Ar-Ge projelerinde kullanılmasına yönelik olarak, Ar-Ge projelerinin belirlenmesi, projelere destek verecek Akademisyenlerin bulunması ve eşleştirilmesi, işbirliğine yönelik kontratların oluşturulması ve proje yönetimi koordinasyon desteği hizmetleri sunulmaktadır.

• Modül 4: Fikri Sınai Hakların Yönetimi ve Lisanslama Hizmetleri:
Üniversitemizde fikri mülkiyet kapsamındaki proje ve çıktıların belirlenmesi, bu kapsamdaki patentleme işlemleri ve patentlerin ticarileştirilmesi eksenindeki faaliyetler yürütülmektedir.

• Modül 5: Şirketleşme ve Girişimcilik Hizmetleri:
Akademisyen ve öğrenciler tarafından yürütülen girişimcilik faaliyetlerinin desteklenmesi amacıyla yeni iş fikri olan akademisyen ve öğrencilere, fikirlerini hayata geçirebilmeleri için iş modeli geliştirme sürecinden başlayarak kaynak yaratma, proje yönetimi ve şirketleşme süreçlerinde ücretsiz olarak çeşitli eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.
Doğrulama kodunu değiştir
Resmi Yeniden Yükle

Teklif İsteyiniz

HIZLI TEKLİF AL
İlgilenebileceğiniz Ürünler