Yönetici Yerleştirme Programı 

Yönetici yerleştirme, iş ilanı yayınlama, özgeçmiş tarama vb.
stratejik insan kaynakları konusunda hızlı çözüm üretiyoruz.

Buyer Network Yönetici Yerleştirme Programı

Buyer Network şirket üyelerimiz, ürün ve hizmet satışlarını e-ticaret pazaryeri tarafında yürütürken tüm paydaşlarımıza iş bulma ve yönetici yerleştirme imkanları sağladık. Öğrenme merkezimizde mesleki bilgi seviyesini yükseltici eğitim dokümanları hazırladık. Aynı zamanda konferans, yüz yüze kurumsal eğitim ve pazarlama araştırmaları konusunda yeni imkanlar sunuyoruz.

Yönetici yerleştirme, CV yönlendirme, iş ilanları olmak üzere insan kaynakları konusunda hızlı çözüm üretmekten mutluyuz.

Platform üyelerimize profesyonel yetenek bulma ve kariyer danışmanlık hizmetlerinin sağlanmasını istiyoruz. Bu nedenle uluslararası iş tecrübesine sahip Benson & Partners la bir araya geldik. Tüm yönetici ve yönetici adaylarına sektörde iş değiştirme, iş arayışlarına profesyonel destek hizmeti verelim istedik. Şirketlerimizin önemli bir bölümü küresel çapta faaliyet gösteriyor. Bu nedenle sadece yurtiçi değil uluslararası kariyer ve iş fırsatlarının sunulmasını istiyoruz.

Prof. Dr. Murat ERDAL

Buyer Network ve
Benson & Partners İşbirliği

Benson & Partners Üst Düzey Aday Araştırma ve Yerleştirme Şirketi, 2017 yılından bu yana İstanbul’da faaliyet göstermekte olup firmalara üst düzey aday arayışlarında ayrıcalıklı ve seçkin hizmetler sunmaktadır. Dünyanın en büyük profesyonel iş ağına sahip İnsan Kaynakları Federasyonu olan IESF’ nin Türkiye Ofisi olan Benson & Partners 20 Ülkede faaliyet gösteriyor olmaktan gurur duymaktadır.

Bünyesinde, her biri kendi alanında uzman; araştırmacı, danışman, mentor ve yöneticiler bulunan firma, aynı zamanda Stratejik İnsan Kaynakları, Yetenek Yönetimi, Organizasyonel Tasarım ve İK Eğitim Hizmetleri vermektedir. İnsana dayanan ve insani değerlerle yürütülen iş gücünün profesyonel ellere bırakılması gerektiğine inanan Benson & Partners; tüketici ürünleri, sağlık, kimya, ilaç, bilişim, mühendislik, lüks tüketim ve endüstriyel alanlarda birçok lokal ve global şirkete hizmet vermeye ve memnuniyet yaratmaya devam etmektedir.

 Yönetici Yerleştirme Programına Katılın

Yönetici yerleştirme programına katılarak kariyerinizde yeni bir sayfa açın. İş fırsatlarına yakın olun, seçeneklerinizi artırın.