Yazılım ve Tasarım Hizmetleri

Yazılım ve Tasarım Hizmetleri


Toptan Satış Koşulları
Grafik tasarım ve yazılım geliştirme süreçlerinde temel ilkemiz, işletmenize katma değer sağlayacak projeleri titizlikle yaratmak.
Ürün Bilgileri
Eklenme Tarihi:Ekim 16, 2019
Kategori:
İlan Sahibi:
Lokasyon: Türkiye
Detaylı Açıklama
Tasarım
Mobil uygulama ve web arayüzlerinin tasarımından, kurumsal kimlik öğeleri tasarımına, ikon ve logo tasarımından, e-yayıncılığa kadar her alanda tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Web Site ve Yazılım Geliştirme
En yeni teknolojileri içeren etkileşimli web siteleri üretiyoruz. Dijital vitrinleriniz bizimle hep güncel ve güvende.

Mobil Uygulama Geliştirme
Sahip olduğumuz teknik uzmanlık ile kişisel ve kurumsal uygulama projelerinizi hayata geçiriyoruz.

Mükemmel Kullanıcı Deneyimi için Kusursuz Tasarım ve Yazılımlar
Tinova olarak startup dünyasını yakından takip ediyor, bu dünyanın içinde yaşıyoruz ! Startup ekiplerinin ihtiyaçlarını ve odaklanmaları gereken noktaları biliyoruz. Sürdürülebilir bir iş modeli ile mükemmel iş fikirlerini gerçekleştirme konusunda kararlı girişimcilere tasarımdan-yazılıma ve pazarlama stratejisine kadar uçtan uca hizmetler sunuyoruz. Ürün stratejisi geliştirme doğru yönde emin adımlarla ilerlememizi olanaklı kılıyor.

Kullanıcı Sadakatini Arttıran Mobil Uygulamalar
Mobil devrim tüm hızıyla gerçekleşmeye devam ediyor. Kullanıcıların günlük internet kullanım süresi içerisinde cep telefonu, tablet, e-kitap okuyucu gibi mobil cihazların kullanımına ayrılan sürenin payı sürekli artmakta. Kullanıcılar bu cihazlar üzerinde kusursuz bir deneyim yaşama isteği ve konforlu bir kullanım konusunda hemfikirler. Mobil cihazlarımızda bulunan tarayıcılar üzerinden sitelerin görüntülenmesi %15 iken mobil uygulamalar üzerinden tercih eden kullanıcıların oranı %85.

Google’ın arama sonuçlarında gerçekleştirdiği son değişikliklere göre anahtar kelimenize ilişkin mobil uygulamalar, sitelere göre daha üstte görüntüleniyor. Böylelikle kullanıcılar site sonuçlarından önce mobil uygulama mağazalarındaki arama sonuçlarına google üzerinden hızlı bir şekilde ulaşmaktalar. Ayrıca mobil uygulaması olan siteler olmayanlara göre arama sonuçlarında daha üst sıralarda gösteriliyor.

Bütün bu gelişmeler dijital ekonominin yeni şartlarında rekabet edebilmenin yolunun mobil uygulamalardan geçtiğini gösteriyor. Kişiler ve kurumlar için web ve mobil projeleri üreten TİNOVA olarak özellikle dijital yayıncılık, mobil dergi, mobil katalog, e-katalog, mobil içerik/haber, e-öğrenme, kişisel mobil uygulama ve kurumsal mobil uygulama konularında kusursuz çözümler sunuyoruz. TİNOVA ile tüm mobil uygulama projelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Doğrulama kodunu değiştir
Resmi Yeniden Yükle

Teklif İsteyiniz

HIZLI TEKLİF AL
İlgilenebileceğiniz Ürünler
Firmanın Diğer Ürünleri