1e1 Makina Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

05322928067 03123955695 sk@1e1makina.com.tr

Takip Et Hakkımızda Ürünler Sertifikalar Referanslar

Doğrulama kodunu değiştir
Resmi Yeniden Yükle

Hakkımızda

Firma Tanıtımı

1e1 Makina, Otel, Retaurant, Fast Food, Cafe ve Yemek Fabrikaları için Endüstriyel Mutfak Ekipmanları imalatı ve ithalatı yapmaktadır. İşletmelerinizin ihtiyacı olan tüm masa üstü mutfak makina grubu için yanınızdayız.

Ürün ve Hizmet Açıklaması

Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarımız ile Otel, Retaurant, Fast Food, Cafe, Kantin ve Yemek Fabrikaları mutfaklarındaki makina ihtiyaçlarını karşılıyoruz.


Paneleme Makinası: Satte 300 kg’ a ulaşan kapasitesi ile şinitzel, nugget, soğan halkası, fish finger, mantar, patates, börek, peynir vb. gibi birçok farklı ürünün sadece 6 saniyede ister donuk, ister taze halde panelenemesini sağlamaktadır. Panelenecek ürünler tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. İster Et, Balık, Tavuk, Sebze, Meyve paneleyin, isterseniz Börek. İster Simit üzerine Susam kaplayın, ister Muz üzerine Hindistan Cevizi.


Marinasyon Makinası: Özellikle Otel ve Restaurant’ lar tarafından yoğun olarak tercih edilen bu makinamız ile misafirlerinize artık hep aynı lezzet ve aynı yumuşaklıkta et servisi yapabileceksiniz. Programlanabilir kontrol ünitesi ve vakumlu çalışma sistemi ile kemikli ya da kemiksiz et, tavuk parçalarını marine olabilmesi, yumuşaması için marinasyon sıvısı içinde günlerce bekletmeden işlem süresi sonunda direkt kullanabileceksiniz. 


Sebze Meyve İşleme Makinaları: Sebze ve Meyve için endüstriyel yıkama ve işleme makinaları ile en büyük yardımcınız olmaya hazırız. Her türlü sebze için farklı kesici bıçakları ile doğrama, dilimleme, rendeleme, şerit çıkarma yada küp kesme işlemleri saatte 350 kg kapasitesi ile artık çok hızlı ve hijyenik.


Et İşleme Makinaları: Endüstriyel Mutfakların ihtiyacı olan Sinir Ayıklamalı ya da Düz Kıyma Makinaları, Mikserler, Kuterler, Hamburger Köfte Form Makinaları, Elektrikli / Şarjlı Döner Kesme Bıçakları.

Referans Firmalar

Referans firma bilgisi (müşteri, kurum) eklenmemiştir.

Kalite Sistem Sertifikaları ve Belgeler

Sertifika (kalite, ürün, ISO, TSE, CE vb.) bilgisi eklenmemiştir.

En Yeni Fotoğtaf