Dayanışma Üyeliği

İş hayatına bir şekilde ara veren yöneticilerimizle bir araya gelip işbirliklerimizi konuşuyor ve çözümler geliştiriyoruz. Yönetici yerleştirme, Ortak projeler, iş kurma aşamasındakilere firma eşleştirme desteği, B2B yönlendirme desteği veriyoruz.Destek Alanları

 İş Bulma ve Yönetici Yerleştirme Hizmetleri: Bu hizmetten yararlanabilmek için öncelikle CV’nizi sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Benson & Partner partnerliği ile yürütülmektedir.

 İş Kurma Aşamasındakilere Firma Eşleştirme Desteği ve Yönlendirme
 Ortak Proje Geliştirme: Ortak akıl ile birlikte projeler geliştiriyoruz.
 Podcast Çalışmaları: B2B İş ve Ticaret Dünyası kanalımızda yöneticilerle uzmanlık alanlarına göre sohbetler yapıyoruz.
 Etkinliklere Katılım: Aktif iş arayışında olan tüm yönetici arkadaşlarımız, tüm etkinlik ve eğitimlerimize “ücretsiz” katılabilirler.
 Organizasyon Düzenleme ve Tecrübe Paylaşımı: Yöneticiler sektörel ve mesleki bilgilerini konferans ve eğitimlerde, konuşmacı olarak paylaşırlar.
 Öğrenme Merkezi Üyeliği: Buyer Network hizmetlerimizi bu yönde geliştiriyoruz. Öğrenme Merkezi’miz ile destek olacağız. Satınalma Dergisi arşivine arkadaşlarımız 6 ay süre ile bedelsiz erişebilecek.
 Satınalma Dergi Yazarlığı ve Deneyim Aktarımı: Bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmak ve yazarımız olmak için https://www.satinalmadergisi.com/yazar-ol formu doldurabilirsiniz.


30 Yaş üzeri sektör yöneticileri için 6 ay süreli geçerlidir. Bilgi ve önerilerinizi support@buyernetwork.net üzerinden paylaşabilirsiniz.