İstanbul Aydın Üniversitesi Teknoloji Transfer ve Proje Yönetim Ofisi

+902124441428 ttpyo@aydin.edu.tr
Doğrulama kodunu değiştir
Resmi Yeniden Yükle

Şu anda hiç yeni eylem yok.

Genel Bakış

Teknoloji Transfer ve Proje Yönetim Ofisi - TTO 5 Birim/Modül olarak 2016 yılında kurulmuştur. TTO olarak üniversite bünyesindeki araştırmacılara, öğrencilere ve paydaşlara yönelik TTPYO’ nun görev alanları ile ilgili bilgilendirmeler, eğitimler, seminerler, mentörlük, işbirlikleri, eşleştirmeler düzenlenmektedir. TTPYO üniversite bünyesindeki araştırmacılar, öğrencilerin akademik ve sanayi projelerine başvurmaları, fikirlerinin çağrılar ile eşleştirilmesi, yazdıkları projelerin okunması ve geri bildirim verilmesi konularında çalışmalar yürütmektedir. TTO üniversitedeki akademisyenlerin sanayi ile proje yapmalarını sağlamak adına sanayi ziyaretleri yapmakta ve firmalar ile iş birliği protokolleri imzalamaktadır. Üniversitede ki araştırmacıların ve öğrencilerin fikri sınai mülkiyet hakları (patent, faydalı model, tasarım) başvuruları ve başvuru sonrası tüm süreçler TTPYO tarafından yürütülmektedir. Ayrıca TTPYO tarafından üniversitede ki araştırmacıların ve öğrencilerin girişim fikirlerinin olgunlaşması, şirkete dönüşmesi ve ticarileşmesi konularında destek verilmektedir.

Faaliyet Gösterdiği Sektör
Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) (Ana Sektör)

İşletme Türü*


Anonim Şirket (A.Ş.)

Firma Ticaret Sicil Numarası*


1123456666777

Yetkili Kişi


Ali KURT

Çalışan Sayısı


10 - 30

İletişim Bilgileri:

Telefon*

+902124441428

Faks

+902124441428

E-Posta Adresi*

ttpyo@aydin.edu.tr

Web Site Adresi

Adres
Beşyol Mh. İnönü Cd. No:38, 34295, Küçükçekmece

Sektör Firmaları

Medipol TTO
İstanbul Medipol Üniversitesi Kavacık Kuzey Yerleşkesi Kavacık Mahallesi Ekinciler Caddesi No:19 Beykoz-İSTANBUL Teknoloji Transfer Ofisi (TTO)
Daha Fazla Bilgi
(0)

1 Üye

0 Değerlendirme

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversite si Teknoloji Transfer Ofisi
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tokat Teknopark A.Ş. Teknoloji Transfer Ofisi Taşlıçiftlik Kampüsü 60250 - TOKAT Teknoloji Transfer Ofisi (TTO)
Daha Fazla Bilgi
(0)

1 Üye

0 Değerlendirme

ETTOM
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Meşelik Kampüsü Teknoloji Transfer Ofisi (TTO)
Daha Fazla Bilgi
(0)

1 Üye

0 Değerlendirme

Akdeniz Üniversite si TTO
Akdeniz niversitesi Kamps, Dumlup?nar Bulvar? Enstitler Binas? A Blok Kat: 4, 07010 Konyaalt? - Antalya Teknoloji Transfer Ofisi (TTO)
Daha Fazla Bilgi
(0)

1 Üye

0 Değerlendirme