Buyer Network Academy Başvuruları Açıldı!
* NOT: Takım üyesi başvurusu yapanların normal üye başvurusu yapmalarına gerek yoktur.

Buyer Network Academy Üyelerini ve Takım Arkadaşlarını Bekliyor!
Yetkinlik tabanlı genç liderler topluluğu Buyer Network Academy üye ve takım arkadaşlarını bekliyor. 7000'den fazla profesyonelin dahil olduğu Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticileri Kulübü Buyer Network tarafından desteklenen Buyer Network Academy, Buyer Network'ten gücünü alarak yazılım, mühendislik, pazarlama, IT, finans, tedarik zinciri fark etmeksizin her departmana/alana ilgisi olan genci ücretsiz eğitim programları ve etkinliklerine davet ediyor.
Buyer Network Academy'ye katılarak; ücretsiz yazılım, IoT, pazarlama, dış ticaret gibi birçok alana yayılan eğitim ve etkinliklere katılabilirsiniz.

Girişimciler için:
Eğer iş fikriniz var, girişiminize destek arıyor ya da co-founder arıyorsanız bunun için de doğru yerdesiniz. Hem işletme hem de yazılım tarafındaki eğitim ve etkinliklerle bu konularda kendinizi geliştirebilir hem de topluluk içinde kendinize uygun bir co-founder bulabilirsiniz. Bir girişimci olarak satınalma yöneticileri ile birebir bağlantı kurup ürününüzün yöneticiler tarafından nasıl görüldüğünü öğrenebilirsiniz.

Genç liderler topluluğuna katılarak geleceğe hazır bir lider için büyük bir adım atabilirsiniz.

Eğer sadece eğitim ve etkinliklere katılmakla kalmayıp, bunları düzenleyen ekipte yer almak istiyorsanız takım arkadaşımız olarak sizleri bekliyoruz. Eğlenerek öğrendiğimiz ve öğrenirken öğrettiğimiz bu toplulukta seni de görmeyi çok isteriz.