Marka Hikayemiz

“Değer yaratan Buyer Network” anlayışı ile günden güne büyüyen Buyer Network yeni çalışmalara imza atmaya devam ediyor. E-ticaret, pazar yeri, pazarlama, satış, iş fırsatları ve ticaret, araştırma – geliştirme, akademi ve sosyal eksenlerde olmak üzere toplam 4 boyutta faaliyetlerimizi geliştiriyoruz.

Buyer Network Pro ile profesyonellere yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Dış ticaret operasyonlarınız için teklif alma, kurumsal pazaryerinde ürün alım satımı yapma, Buyer Network üyelerine yönelik kampanyalar düzenleme gibi birçok modül özellik sizlerle.

Buyer Network  Pro  - Profesyonel Çözümler

- Pazaryeri modülü: B2B Pazaryerinde ürün alın, satın
- Dış ticaret modulü: İhracat ve Pazar İstihbarattı & İthalat ve Lojistik Operasyon
    - Dış ticaret operasyonlarınız için teklif alın
- Kampanyalar: Buyer Network üyelerine özel satış kampanyaları düzenleyin

Buyer Network - İş Dünyası

- İş İlanları: Seçkin bir profesyonel ağında ilanlarınızı yayınlayın
- Yönetici Yerleştirme Programı: Kariyer fırsatlarını değerlendirin
- Öğrenme merkezi: Kişisel gelişim, eğitim notları, örnek şirket prosedürleri, makaleler, mesleki gelişim
- CV Ekleme/Kariyer: Özgeçmişinizi ekleyerek yeni kariyer fırsatlarına erişin
- Etkinlikler ve Eğitimler: Sektörle bir araya gelinen Buyer Network B2B Konferanslar Serisi.

2019

16 Şubat 2019 Dış Ticaret Konferansı – Türk Telekom Stadyumu Özhan Canaydın Konferans Salonu
20 Mart 2019 Buyer Network Women Leaders - Sosyal Girişimcilik ve Yönetimde Kadın Konferansı
20 Kasım 2019 Satınalma ve Tedarik Zinciri Konferansı ve Ödül Töreni
21 Kasım 2019 Tedarik Zincirlerinde Performans Yönetimi Eğitimi
11 Aralık 2019 Lojistik ve Depo Yönetimi Zirvesi

2018

Buyer Network Academy kuruldu.
21 Kasım 2018 Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi (Kamu ve Özel Sektör Buluşması) Konferansı ve Tedarik Zinciri Ödül Töreni
18 Aralık 2018 Buyer Network Academy Meet-up: Dış Ticaret, Girişimcilik ve Liderlik

2017

26 Nisan 2017 Tedarik Zinciri Başarı Öyküleri Konferansı

2016

4 Mayıs 2016 Yöneticiler için Karar Alma Teknikleri Konferansı
12 Mayıs 2016 Satınalma Denetimi ve Tedarik Zinciri Yönetiminde Etik Konferansı

2015

26 Mayıs 2015 Tedarik Zincirlerinde Risk Yönetimi ve Güvenlik Uygulamaları Konferansı (TSE İşbirliği ile)
19 Kasım 2015 Tedarikçi İlişkileri ve Tedarikçi Performans Değerlemesi Konferansı
16 Aralık 2015 Endüstriyel Pazarlama ve Satış Konferansı

2014

B2B İş Platformu BuyerNetwork.net faaliyetlerine başladı. Konferanslarla yüzlerce satınalma ve tedarik zinciri yöneticisiyle bir araya geldik.
22 Ekim 2014 Tedarik Zincirlerinde Planlama Çalıştayı
18 Aralık 2014 Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı

2013

Ocak 2013
Türkiye'de satınalma alanında ilk aylık düzenli dergi olan Satınalma Dergisi okuyucularıyla buluşmaya başladı. Mesleğin gelişimine sunduğu katkıyla birlikte düzenli etkinlikler, eğitimler, sosyal faaliyetler ile seçkin bir topluluğa dönüştü. Böylelikle Buyer Network'ün tohumları atılmış oldu.Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Marka Ailemiz

B2B Ticaret Platformu

Buyer Network Business ile 7500+ firma ve profesyonelin iş ve ticaret fırsatlarını geliştiriyoruz. Kurumsal üyelik sistemi ile topluluk üyesi firma ve yöneticilerimize avantajlı ürün ve hizmet sunabileceksiniz. Kurumsal üyelere ayrıcalıklı hizmetlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.

Satınalma Cep

Mobil Uygulama ile Alım Yapmak Da Satış Yapmak Da Artık Çok Kolay
Satınalma Cep mobil uygulamamızı telefonlarınıza ücretsiz indirebilir ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. Satınalma Cep Uygulamasını telefonunuza indirip incelediğinizde teklif alma (toplama), teklif verme, satış kampanyaları, fırsat özellikleri ve firma / tedarikçi arama motoru özelliklerini göreceksiniz. Bu yönleri ile pazarlama / satış ve satınalma operasyonlarınıza büyük katkı sağlamaktadır.

Satınalma Dergisi

Satınalma Dergisi 7. Yılında
Mesleki / kişisel gelişiminize zaman ayırın güncel gelişmeleri Satınalma Dergisi'nden takip edin. Firma sahibi olarak yöneticilerinize değer verdiğinizi gösterin. Şirketinizi Satınalma Dergisine abone yaparak "yöneticilerinizin motivasyonunu artırın". Unutmayın mesleki gelişim firmanıza daha çok kazandırır.

E-ticaretinizi Buyer Network'ün Güçlü Network'ü ile Güçlendirin

Buyer Network B2B Pazaryeri ile ürün alıp satabilir; en iyi tedarikçilerle ticaret yapabilirsiniz. Talepler kısmı ile alım taleplerinizi belirtebilir; istediğiniz ürünlerin size gelmesini sağlayabilirsiniz. Firmalar kısmında firmaları inceleyebilir ve çalışanlarına ulaşabilirsiniz.

...

Öğrenmede Paylaşım ve Katılımcılığa İnanıyoruz

İnteraktif Öğrenme Merkezi ile profesyonellerin kullanıma açık bir platform oluşturduk. Öğrenme merkezimizde şirketiniz ve mesleki gelişiminize katkı sağlayacak tüm belge ve sunumlara erişebilirsiniz.
Siz profesyoneller de kişisel ve mesleki gelişim konusunda platformun zenginleşmesine katkı sağlayabilir, bilgi ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Öğrenme merkezini şirketiniz için satın alabilir ve çalışanlarınızın güncel bir eğitim almasını sağlayıp, personelinin gelişimini düşünen bir şirket olabilirsiniz.

Satınalma Check-up ile Firmanızı Değerlendirin

Satınalma Check-up ile firmanızın Satınalma ve Tedarik Zinciri operasyonlarını hızlıca değerlendirebilirsiniz. Kurumsal üyelerimizle kapsamlı raporlarımızı paylaşıyoruz. Böylelikle firmalar, sektör ortalamalarıyla karşılaştırma (benchmark) imkanına kavuşmaktadır. Kurumsal pazarlama (B2B), marka değerlendirme, performans ve süreç yönetimi (SCOR), lojistik saha araştırmaları yapılmaktadır. Kurumsal üyelerimizin (Executive Member) ihtiyaç duyduğu özgün araştırmalar konusunda çözüm üretiyoruz.

Kariyerinize Değer Katın

Buyer Network Academy üyeliği ile katıldığınız her etkinlikle birlikte CV'nizi güçlendirin ve iş dünyası ile temaslarınızı artırın.

Yöneticilerimizi Danışma Kurullarına
Davet Ediyoruz

Katılımcı kültürü ile tüm sektörlerden yöneticilerimizi Buyer Network Danışma Kurullarında yer veriyoruz. Sizleri sektörel, mesleki ve kişisel gelişim tabanlı danışma kurullarımızda görmek istiyoruz.

Sektörü Yüz Yüze Temaslarla Bir Araya Getiriyoruz

Kurulduğumuz 2014 yılından itibaren, yüz yüze temasın gücüne inanarak düzenlediğimiz çok sayıda eğitim, konferans ve çalıştayda bir araya geldik.
Eğitim ve konferansların yanı sıra; düzenli kahvaltı, yemek ve outdoor etkinliklerimiz ile Buyer Network üyelerini buluşturmaya devam ediyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sosyal sorumluluk projelerinize destek oluyoruz. Buyer Network kuruluduğu günden bu yana sosyal sorumluluk projelerini öncelikli olarak ele almaktadır. Projelerinizin özellikle iş dünyası ve öğrencilerle duyurulması ve destek olunması noktasında işbirlikleri geliştiriyoruz.
Buyer Network Academy oluşumu ile gençlerin ihtiyaç duydukları sektörel iş deneyimlerini kazanmalarına yardımcı olmaktadır.