Gizlilik Politikası


BuyerNetwork.net adlı bu web sitesi (Buyer Network olarak anılacaktır.) "Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.", bünyesinde faaliyet göstermektedir. Bu gizlilik politikası Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş. tarafından BuyerNetwork.net sitesindeki tüm uygulamaları ve modülleri kullanımınız esnasında tarafınızdan istenen kişisel ve kurumsal bilgilerin Buyer Network tarafından nasıl toplandığı ve kullanıldığı konusunda gizlilik bildirimi sağlamaktadır.


Bu gizlilik politikasında belirtilen uygulamalara katılmıyorsanız Buyer Network hesabı oluşturmayınız. NOT: Buyer Network hesabı oluşturmadan bu sitenin sunduğu birtakım hizmetlere erişim sağlayamazsınız.


Giriş 


Buyer Network, satınalma ve tedarik zinciri profesyonellerinin çevrimiçi mesleki platformudur. Profesyonellerin mesleklerini daha iyi icra etmeleri ve kariyerlerine katkı sağlamak ve birbirleri ile bağlantı kurmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kayıtlı kullanıcılarımız (“Üyeler&rdquoWink profesyonel kimliklerini paylaşır, meslektaşları ile bağlantı kurar, deneyimlerini ve mesleki bilgilerini paylaşır, uygun içeriği gönderir ve görüntüler, iş ve kariyer fırsatları yakalar. Buyer Network iş ortakları ("Tedarikçiler") tarafından sunulan hizmetlerden faydalanabilir. Tedarikçi sayfalarını görüntüleyebilir, takip edebilir ve tedarikçi performanslarını değerlendirebilir.Bazı hizmetlerimizde yer alan içerikler, ayrıca kayıtlı olmayan kullanıcılarımız (“Ziyaretçiler&rdquoWink tarafından görüntülenir. 


1. KİŞİSEL BİLGİLER


Buyer Network'e kaydolurken ya da kullanıcı hesabı oluştururken sizden kişisel bilgilerinizi kayıt formuna girmeniz istenir. Bu bilgilerin site kullanım deneyiminizi geliştirmek amacıyla güncellemeniz ve/veya eksik bilgilerinizi sağlamanız istenebilir.  Kişisel bilgileriniz bizim birinci önceliğimizdir aşağıda sayılan haller dışında üçüncü taraf kişi ve kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır:


1. İzniniz ile;


2. Talimatlarınızı gerçekleştirmek için gerekli olan hallerde;


3. Makul gerekçeler ile özellik ve işlevselliklerimizi sunmak için;


4. Makul nedenlerle kanun, mahkeme celbi veya diğer hukuki işlemler nedeniyle gerekli olduğunu düşünmemiz halinde; veya


5. Kullanıcı Anlaşmamızı yürürlüğe koymak veya Buyer Network, Üyeler, Ziyaretçiler ve herkesin haklarını, mülklerini veya güvenliğini korumak için gerekli olduğu kadar.


1.1. Kayıt İşlemi


Buyer Network'ün sunduğu hizmetlerden faydalanabilmek için bir kullanıcı hesabı/profili oluşturmanız gerekir. Hesap oluşturabilmek için bize Adınızı, Soyadınızı, E-Posta Adresinizi, Yaşadığınız Yer ve Doğum Tarihinizi, Çalıştığınız Şirket ve Departman bilgilerinizi vermeniz ve Kullanım Koşullarımızı  kabul etmeniz gerekmektedir. Bir hesap oluşturduğunuzda, bizim ve diğer kullanıcıların sizi Buyer Network profiliniz ile tanıyacağını kabul etmektesiniz. Belli ek hizmetleri satın almanız halinde, sizden kredi kartı bilgilerinizi talep edebiliriz.


1.2. Profil Bilgileri


Kayıt oluşturduktan sonra verdiğiniz bilgiler kullanıcı profilinizde saklanır ve profilinizi istediğiniz zaman düzenleyebilir ya da güncelleyebilirsiniz. Profesyonel deneyim ve sunmak istediğiniz diğer bilgileri tercihinize bağlı olarak "Özgeçmiş" bölümünde, özgeçmişinizi oluşturarak verebilirsiniz.


1.3. Müşteri Hizmetleri


Müşteri destek birimimiz ile iletişime geçtiğinizde, Gruplarınıza, Sayfalarınıza ve Hizmetlerimizde sunduğunuz diğer katkılarınıza erişmemiz ve sorunuzu sınıflandırmamız, sorunuza yanıt vermemiz ve eğer varsa Kullanıcı Anlaşmamızın veya işbu Gizlilik Politikasının ihlal edilip edilmediğini soruşturmamız için gerekli bilgileri toplamamız gerekebilir. Ayrıca bu bilgileri kullanarak, olası sorun ve eğilimleri izleriz ve size daha iyi hizmet sunabilmemiz için destek yanıtlarımızı özelleştiririz. Bu bilgileri reklam amaçlı kullanmayız.


1.4. Diğer


Hizmetlerimiz dinamik ve yenilikçi bir ortamdır. Bu nedenle, size sunduğumuz Hizmetleri geliştirmek için sürekli olarak yeni yollar bulmaktayız. Bazı zamanlarda yeni özellikler tanıtabilmekteyiz, bunlardan bazıları yeni bilgilerin toplanmasını gerekli kılabilir. Bunun dışında, yeni ortaklık veya kurumsal satın almalar yeni özelliklerin ortaya çıkmasını sağlayabilir ve bu durumda farklı türde bilgiler toplama ihtimalimiz vardır. Eğer çok faklı türde kişisel bilgi toplamaya başlar ve verilerinizi işleme yöntemimizi ciddi anlamda değiştirir isek, işbu Gizlilik Politikasını değiştireceğiz ve sizi bilgilendireceğiz.


2. BİLGİLERİNİZİN KULLANIMI


Bize verdiğiniz kişisel bilgiler, profilinizde açık bir şekilde belirtilmemiş hayatınızın farklı boyutlarının başkaları tarafından ortaya çıkarılmasına veya tanımlanmasına izin verebilir. Hesap ve profilinizi oluşturduğunuzda veya güncellediğinizde bize kişisel bilgilerinizi göndererek,Kullanıcı Anlaşmamızın hüküm ve koşullarını açık bir şekilde ve isteyerek kabul etmiş ve ayrıca işbu Gizlilik Politikasında belirtildiği şekilde kişisel bilgilerinizi işleme yöntemimizi kendi iradenizle kabul ve onaylamış olursunuz.Yürürlükteki yasalar tarafından “hassas” olarak nitelendirilen bilgileri göndermek tamamen sizin iradenize bağlıdır. Bize sunduğunuz kişisel bilgilerin toplanması ve işlenmesine verdiğiniz izni istediğiniz zaman işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Anlaşması hükümlerine uygun olarak Buyer Network hesap ayarlarınızı veya profilinizi değiştirerek veya Buyer Network hesabınızı kapatarak geri çekebilir veya değiştirebilirsiniz.

İnternette Güvenli Ticaret

Yukarı