21 Kasım Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı

Satınalma Kulübü üyeleri 21 Kasım'da bir araya geliyor. Hemen kulübe üye olun ve bu müthiş etkinliği kaçırmamak için etkinlik kaydınızı tamamlayın.

Mçk kurumsal tedarik ve ticaret
Geniş kapsamla temizlik ürünleri mevcuttur.
Kağıt havlular peçete wc kağıtları aparatları sıvı kimyasallar paspas bardak muhtelif malzemeler ve ambalaj gruplatı mevcuttur. Siparişler sizden sevkiyatlar bizden.
Damla Şelale olarak tüm müşterilerimizi standart dekorasyonlardan kurtararak ofislerini, bahçelerini, evlerini ve dilediği tüm alanları görsel ve işitsel dekor anlayışı ile şu dekoru ile yeniden dizayn ediyoruz.

Hizmetlerimiz,
Su perdesi uygulamaları
Duvar şelalesi uygulamaları
Sicimli - Misinali...
TOMMY LİFE SPOR GİYİM
5000 m2 fabrikamızda 8 adet toptan mağaza , 1 adet perakende mağazamız ile birlikte yurtdışı , yurtiçi ve www.tommylife.com.tr sitesi üzerinden perakende olarak , ürünlerimizin satışını online yapmaktayız. Fikir sahibi olabilmek adına ürün yelpazemizi . çeşitliğimizi site üzer...
Sayın tedarikçiler,
Sizden kadın bijuteri ve aksesuarları için teklif almak istiyoruz. Kadın aksesuarlarının üretimini yapan bir firmanın bayisi de olabiliriz. Bunun için sipariş üzerine üretim yapan ortaklar arayışındayız. Bizim verdiğimiz modeller bazında üretim yapan tedarikçi de diyebiliriz. İlg...
Alım Talebi Girin
Satış İlanı Girin
Yukarı